| calupaianjen_6541 a întrebat:

In timpul partidei de sex se intampla ca voi sa il trageti pe partener de penis iar partenerul sa va traga de par?

Răspuns Câştigător
| ciupanezu7 a răspuns:

Cum sa te traga ma de penis?laughinglaughing rolling on the floor Daca m-ar trage pe mine, nu as mai vedea clar in fata ochilor, si imi e ca o bat acolo in pat.laughing
Iar la treaba cu trasul de par(la cel din cap sper ca te referi) zic ca este excitant, dar pana la o limita, ca apoi este dureros, si mai putin placut.winking

17 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Ar trebui sa fi putin dusa sa il tragi de penis? Nu am mai auzit asa ceva.Si nu stiu pentru ce te intereseaza asa mult intrebarea asta si care e rostul ei, in fond fiecare face dragoste cum stie si cum se simte mai bine, nu cred ca ii treaba nimanui ce faci tu in pat cu parteneru/a

| Barajag a răspuns:

Cum sa-l trag de puta, nu suntem sado. Daca ma trage de blana a incurcat-o cu minelaughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu mi s-a intamplat laughing
acum...depinde de fetishurile voastre. Who knows? laughing

| VodkaCoca a răspuns:

Nu mai pot de ras rolling on the floorlaughing, eu una nu am mai auzit asa ceva laughing, cel putin fiinte normale nu cred ca ar trage partenerul de penis doar daca sunt sado maso, cat despre trasul de par e ok cu o limita. laughing

| marrr a răspuns:

Poate...partenerul vede penisuri in parul taublushing
si totusi.rolling on the floor ce intrebare

| tarziu a răspuns:

Jur ca m'ai facut sa rad laughing))))))))

| IuliaWosster a răspuns:

Sa il tragi de penislaughing? nu am mai auzit.big grinsorryhappy dar cu trasul de par da.este erotic cand o tragi pe partenera.Ai mai mult chef de sex...Am citit astahappyDar sa no tragi sai smulgi parul din caplaughing

| Roby67 a răspuns:

Daca m-ar trage pe mine de (sti tu ce) as trage-o si eu de (sti tu ce)hee hee

| elamit a răspuns:

Nu as accepta sa ma traga de par, vreau sa -ti spun ca nu am mai ras de mult, da e amuzant pupici

| bblock69 a răspuns:

In ce film ai vazut asta? laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

M-ai dat gata cu intrebarea tarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Cred ca nu am mai ras asa de bine la nici o alta intrebare de pe TPUrolling on the floor
De trasul de par am auzitlaughingdar de penis sincer nurolling on the floorrolling on the floor
Pai il doare, cum sa-l tragi de penis?rolling on the floor

| CuppiDoon a răspuns:

Daca m-ar trage de "jucaria mea " i-as treage-o si eu ei in "Jucaria ei...".

| lovelovelove a răspuns:

Cum ar fi unu suna la 112 si zice ''alo politia sotia mi-a rupt penisul am si dovada la ea in mana [nu nebuno nu-l arunca pe geam!]'' rolling on the floor

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Sadomasochisti care recurg la asemenea gesturi, ei le interpreteaza ca fiind gesturi de tandrete, dar de fapt se maltrateaza! fata sa il zgarie(nu tare) pe EL pe spate, el sa ii dea o palma la fund, astea da, sunt acceptate, eu cel putin nu a-si accepta sa ma traga de penis, i la-si da peste botlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi cica depinde de fetisurile noastre.pai fetisa mea nu este langa noi cand fasem sex.sa apoi cum sa ma traga di par? atata-i trebuiesti.sau di cuc, doamni iarta-ma? pai si, asa merji? videtava di treaba bre.

| CuvinteFaraSens a răspuns:

Waw... ce fiaralaughingmrr. te-ai gandit sa-ti uzi capsorul si poate iti creste un creierthinking

| MaryaRose a răspuns:

laughing Doamne fereste! Daca partenera il trage de penis pe iubitul ei, apoi poate i-l rupe!laughingrolling on the floorIar ala depune o plangere la guvern!laughing