| Sfinnx a întrebat:

Fetelor, partenerul obisnuieste sa va termine in timpul partidei? Sau e doar pentru el?
Cum decurge?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care partenerul se termina inainte ca partenera sa ajunga si ea sa simta placerea oferita de sex, sa fie satisfacuta adica atunci cand este lasata cu "buzele umflate" si la propriu si la figurat, sau altfel spus "cu ochii-n soare", respectivul partener poate fi numit ca fiind un "nevrednic profitor" laughing, si ca atare unul ca el merita sa fie taiat de la ratie o anumita perioa da de timp. Insa suficienta de indelungata incat sa inteleaga/sa realizeze ca intotdeauna si femeia trebuie in mod obligatoriu satisfacuta, si daca nu reuseste s-o faca prin sex, atunci sa apeleze la o alta metoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si barbat, cand fac sex, intentia e sa termin eu. Daca termina si ea intre timp, norocul ei.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Egoistule! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Te simti norocoasa, Oano?

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Norocul si-l face omul singur, cu mana lui...Sau a ei, daca el e prea egoist laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

...sau omul poate fi mai norocos din fire si sa nu mai fie nevoie sa si-l faca cu mana lui. A ei. Asta zic.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| Sfinnx explică:

Pai cam asta se intampla. cred ca as putea sa iau o carte sa citesc in timpul partidei sau sa joc flappy bird pana isi face el treaba pe cont propriu, ca se pare ca se lasa dus de val si hop top surprize surprize iar eu stau acolo gen "oh Wow. deja? How about me? That's all?"
:]]]

| Atotstiutorul a răspuns (pentru Sfinnx):

Nick-ul meu iti poate raspunde la toate intrebarile tale din raspuns. if you know what i mean

| andrey69 a răspuns:

Depinde si de ce exista intre noi, daca suntem intr o relatie ma gandrsc si la ea, daca este doar o aventura, cred ca o sa fiu primul

| Alexandra_Iosif_1998 a răspuns:

Doar pe el, o femeie e greu de terminat, acuma depinde si de cazuri

| SorinelF86 a răspuns (pentru Alexandra_Iosif_1998):

Depinde de situatie, si de partener tongue

ps: nu e chiar greu de terminat o femeie

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alexandra_Iosif_1998):

Daca asa se intampla de obicei sau mereu in cazul tau, te compatimesc......sincer.

| Katerinacati a răspuns:

Nu stiu cum dracu dar prietenumio tot timpu reuseste sa ma termine deci is norocoasa