| Sara2 a întrebat:

In ultima vreme m-am ingrasat foarte tare, am inaltime 1.69 si 64 kg, as dori sa slabesc 6 kg intr-o luna (adica pana pe 8 aprilie) ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| euionutz a răspuns:

Sex

| cari_9324 a răspuns:

Ciao:* si eu am fost grasuta in trecut si am slabit foarte mul. am mers la sala de 3 ori pe saptamana si am tinut o dieta. cel mai bine e asa. iti dau un pot. de ex: dimineata mananci un ou foert cu sunca, rosii. la amiaza mananci supa, sau gratar si seara fructe