| Ivooomdkdk a întrebat:

In ultimul timp a bubuit internetul cu una cu sânii f mari pe internet și toată lumea e leșinata. Au trimis unii de la noi de la facultate clip cu ea.
Acesta este clipul: https://vm.tiktok.com/ZGJtYngBq/ și noi am zis marea majoritate "Doamne fereste".

Toti spun ca suntem invidioase ca am vrea noi sa aratam așa.
Nu înțeleg de ce ai fi invidioasa pe așa ceva, ce este in mintea bărbaților? Trebuie sa ai sanii mari și atât ca sa își dorească oamenii sa fie ca tine sau sa te invidieze? La asta se rezuma tot?
Întrebare pentru băieți: de ce sunteți disperați după așa ceva? Sau nu neaparat disperați, promovați busturile mari și sunteți in "limba" doar dupa bustul mare? Dacă nu ai sanii mari nu au motive oamenii sa își dorească sa fie ca tine?
Asta e logica voastră. Lămuriti-ne.
Iertati categoria, dar poate așa va atrage omul atenția.

Răspuns Câştigător
| madutuuu123 a răspuns:

Pentru mine sincer ce este prea mult e prea mult.Pana la urma daca tie îti place de o anumită persoana pentru cine este ea si cum este pe interior si cum te simți lângă ea ultima ta grija este daca are sâni sau fund.Eu unul ca baiat pe principiul acesta merg.Atunci cand cunoști fata mna e normal sa dai cu ochiul daca are sâni sau fund ca na asa suntem noi si asa vom rămâne,se aplica si la voi fetele cred, dar daca dupa ce ai cunoscut-o si vezi ca te simți bine cu ea, este de treabă, se comporta frumos cu tine, incepem sa "uităm" ca are sau nu are sâni sau fund.Eu unul asa sunt si m ai sunt si alți ca mine dar sunt uni care na se uita decât la fund și sâni. Sper ca ai inteles ceva din ce am scris aici.Cheers!laughing

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In pare rau sa-ti spun, dar in cazul de fata tu ai fost cea disperata, ca tu ai postat ceva iesit din comun, care te obsedeaza si nu-ti da tie liniste.
Femeia aia are doar 6000 de vizualizari, deci nu bubuie internetul de la asta, doar imaginatia si obsesia ta este de vina.

Din nefericire exista si femei cu sanii foarte mari, mai ales cand are copil mic si alapteaza, dar nimeni nu face vreun caz iesit din comun la asa ceva.

| dullcat a răspuns:

Buna.Sa stii ca exista destui barbati care prefera sanii medii sau de marime mica.Chiar nu are sens sa arunci cu noroi in alte femei si nici nu are sens sa intrebi despre o preferinta.E clar din modul in care intrebi ca orice raspuns primesti tu vei privi situatia exact la fel.

Am si eu prietene care au sanii mari, fara sa apeleze la bisturiu. Daca esti atat de nesigura pe tine incat simti nevoia de a le trage pe altele in jos, e aiurea.Mergi la psiholog.

Ps: E grav si daca pe grupul promotiei voastre se distribuie astfel de clipuri.Se presupune ca sunteti deja adulti si mentineti acolo un cadru profesional.

| Holiday a răspuns:

Daca puneai sanii astia pe Sosoaca, nu interesa (aproape) pe nimeni. Concluzia e ca nu doar sanii o fac atractiva. Ei sunt doar un bonus.

| VoidEternal a răspuns:

Ce-i prea mult strica. Mai ales daca vorbim despre "modificări".

Disperați după așa ceva sunt doar adolescenții aflați în mijlocul furtunilor hormonale și care nu au avut niciodata de a face cu genul asta de dimensiuni. Și care își setează standardele din filmele pentru adulți și social media.

PS: de ce ai vrea ca lumea să își dorească să fie ca tine? Asta îmi miroase a vanitate.

| pufulescu0o a răspuns:

Fiecare baiat sau barbat are cate un fetiş din acesta la fizicul femeii. Mie imi place fundul mai mare, altora sânii. Altii se uita la trasaturile feței.