| anonim_4396 a întrebat:

Am sanii foarte mari si as vrea sa port coliere si margele si esarfe, numai ca asta mi-ar evidentia bustul. Cum sa port accesorii la gat fara sa-mi scoata sanii in evidenta?

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Daca ai sani frumosi ce-ti mai trebuie margele, coliere, esarfe sau alte brizbizuri. Poarta un decolteu frumos nu pana la sfarcuri si eventual ceva la fel de pretios ca sanii, la baza gatului dar fin de tot, asa vad eu rezolvarea problemei.

| gabimaris a răspuns:

Sa le porti peste body stil maleta, peste bluze care acopera gatul, bluze de culoare neagra sau maro! Dar de vrei sa te ascunzi?
Altele dau bani grei ca sa-si mareasca sanii si tu? Mandreste-te cu ce ai, fa sport regulat si ai grija la alimentatie, in rest arata ce ai acum cat sunt apetisanti (presupun)!

| sabina a răspuns:

Scoate'i, mandreste-te :X

| jani a răspuns:

Sa porti mereu....bijuterii finute....nu grosolane....si sa fie la baza gatului.....asa nu mai scoti in evidenta bustul...