| JustThat a întrebat:

In ultimul timp am iesit in oras cu un tip super de trebuie happy (el are 15 si eu la fel ) Ne intelegem bine happy Azi am iesit cu gasca dar si cu el si tutuor li s-a parut ca e ceva intre noi happy Cand ne plimbam nu stiu cum se intampla ca el mereu era langa mine >:" E dragut dar nu stiu ce sa fac... As vrea sa ma apropii de el mai intai pentru ca nu obisnuiesc sa spun ce simt ci astept sa mi se spuna happy Ce sa fac? Cum sa'i spun intr'un mod mai subtil? happy

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Trimite-i semnale... un zambet aruncat mai pe ascuns, o vorba spusa mai altfel, un gest etc toate gesturile astea sunt importante. nu uita, incearca sa te porti oarecum diferit cu el, fa-l sa se simta important pentru tine, asta nu inseamna sa sari pe el sau ceva de genul, cand iesiti cu gasca acorda-i mai multa atentie lui, (nu ma refer sa nu ii bagi pe ceilalti in seama) zambeste-i subtil etc