| X221X a întrebat:

In ultimul timp ma masturbez des si cand ma masturbez pe capul penisului mi se roade pielea si tot capul penisului e rosu cu multe linii mici si albe daca ma las de masturbare 2-3 saptamani o sa revina la normal sau ce pot face ca sa-mi treaca

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa folosesti un unguent/alifie sau o crema pentru intretinerea pielii fine si sensibile, care au actiune hidratanta, emolienta. Le poti cumpara din farmacie la sfatul si indicatia farmacistului, a unui medic dermatolog sau pur si simplu prin experimentari succesive. Multa sanatate!

| Yon1470 a răspuns:

Nu te mai masturba asa des, ca sa nu-ti strici jucaria!

| NRazvan a răspuns:

Spala-te mai bine laughing Trebuie sa te speli cu apa si sapun dupa ce te masturbezi. Curata bine si n-o sa mai ai aceasta problemawinking Ce vezi tu nu este piele roasa, este sperma intarita.

| vizuk a răspuns:

Du-te la un doctor