| lovesmileforgive a întrebat:

In unele momente de la teresa canta pe fundal o melodie lenta. e cantata de o femeie si spune "nunca no..." nu inteleg prea bine ce zice dar daca imi ziceti ce mel e dau funda la primul raspuns corect:*

Răspuns Câştigător
| Brunetaa a răspuns:

Camila - De Mi http://www.youtube.com/watch?v=okwzgcg6yu0 Funda`?:X

2 răspunsuri:
| madutateresayarturoseamanmaduta a răspuns:

Daq este vorba despre melodia p care o asculta teresa d obicei este asta.marco antonio solis-a donde vamos a parar? sa nu uiti.

| madutateresayarturoseamanmaduta a răspuns:

Sau daca nu poate fi vorba de melodia teresei si a lui arturo,camila-mientes.mie imi place fte muult aceasta telenovela, pot spune ca`i preferata mea, si mie naspa ca se termina plang de cateva zile... oriqm as dori ca teresa si arturo sa ramana impreuna.pentru ca se IUBESCQ FTE MUULT.