| Eu0909 a întrebat:

caut si eu o melodie de ceva timp, nu stiu cine o canta si cum se cheama, cred ca este de prin '90, piesa este cantata din saxofon, putin lenta, dar nu prea tare, si pe parcurs o femeie vorbeste...deci nu canta...mai mult vorbeste si spune de mai multe ori "In Holland" si "F**ca you", si apoi iar din saxofon. va rog cine stie despre cine e vb sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| iMustbeReallybored2beHere a răspuns:

Touch and go - Tango in harlem

1 răspuns:
| ioana1704 a răspuns:

Lilly was here? o piesa celebra cantata la saxofon de o femeie!