| capsunica_4760 a întrebat:

In urma cu 3 saptamana am facut dragoste cu prietenul meu, ne-am protejat. Insa la un moment dat, prezervativul se lasase un pic in jos, dar prietenul meu si-a dat seama si l-a scos. El zice, ca nu era spart si ca nu cazuse sperma. Pe data de 4 iunie, ar fi trebuit sa imi vina ciclul, si suntem in 19 iunie si nici acum nu mi-a venit, am facut 2 teste dar mi-au iesit negative...Simptome nu am... Oare, as putea sa fi ramas insarcinata? Dar nu vad cum. Ne ducem luni la control, dar imi este frica de raspunsul analizelor. Voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E destul de putin probabil sa fii insarcinata. Pare mai degraba o dereglare hormonala destul de grava. Oricum, luni fa-ti un test de sarcina din prima urina de dimineata, pentru a exclude sarcina.

| MMihai a răspuns:

Mergi la un medic și discuți cu el!
Cred că ești, dar nu ar trebui să ți-o spun eu!

| florg78 a răspuns:

Pentru a elimina or ce suspiciune cel mai corect e sa mergi la medic, e singurul in masura sa-ti dea un rezultat corect.e posibil ca si cauza sa fie si stresul ce sa acumulat pe zi ce trece

| Geany_7021 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergeti la un control si sa aveti grija mai mare data viitoare happy

| Robi_3511 a răspuns:

Vezi ca hormonii si ciclul ala e si el pe sistem nervos totusi, daca esti asa stresata si speriata e normal sa iti mai intarzie, ca sa nu mai zic ca probabil esti irascibila ca naiba perioada asta