| Yourangel30 a întrebat:

In urma cu cateva zile am facut-o pentru prima oara... ideea e ca partenerul meu nu a apucat sa o bage prea mult pentru ca m-a durut foarte tare. atunci nu a fost urma de sange, dar in ziua urmatoare am vazut sange pe lengerie. intrebarea mea este daca mai sunt virgina sau nu, chiar daca atunci nu a curs sange deloc?

Răspuns Câştigător
| ella1194 a răspuns:

Nu iubita nu mai ai cum sa mai fi virgina o data ce ti.a bagat-o nu ai cum sa mai fi.Pentru ca pielea de jos e foarte sensibila. Si e normal daca ti.a curs sange a doua zi happy :*

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Ai avut sange pe lenjerie pentru ca el nu ti-a rupt himenul si asa o sa iti curga sange pana cand o sa iti rupa himenul de tot. Acum depinde daca si el stie cum sa te ia ca sa nu te doara.
Incercati si voi sa o faceti usor si ai sa vezi ca dupa nu iti va mai curge sange. Bafta

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Sincer,nu poti stii asta.
In primul rand, daca nu a intrat toata, nu cred ca este vreo sansa sa se fii rupt tot.
O posibilitate ar fi sa il fii atins, pentru ca himenul este sensibil, si de la atingerea aia sa fi curs sange. Sincer iti spun, mi se pare ciudat sa curga asa tarziu [1 zii dupa relatia sexuala]. Cea ce iti spuneam, daca nu a intrat dar a curs sange, s-ar fi putut sau rupe o bucata sau l-a atins. Succes!

| DoK a răspuns:

NU nu mai esti virgina. Dar se intimpla kiteodata si minuni.