| maadaaa a întrebat:

Astazi am facut-o, dupa a 3a oara de chinlaughing( ca am mai scris ca am mai incercat si ca doare foarte taare)Astazi nu prea a mai durut asa tare, am fost virgina, a curs sange! dar nu am simtit placere, doar durere(dupa ce a curs sange, dar suportabila! oare de ce nu am simtit placere? asa e prima data? si o alta intrebare, daca am facut-o astazi si o mai fac peste cateva zile, o sa ma doara la fel de rau? o sa devin iar "virgina", de fapt nu virgina ca nu mai pot, dar o sa doara? daca o fac peste cateva zile de la primul act sexual, prima penetrare?

Multumescc!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Da.doare si mai doare ceva timp.si mai dureaza pana ai sa simti placere.si ma cam doare sufletul cand citesc asa ceva.Placerea adevarata, poate nici sa nu vina, depinde de multi factori.Si pe urma vei fi curioasa sa vezi cum e cu altii si.

| BlueHusky a răspuns:

Inceraca si tu sa fi in largul tau si pleca de la ideea ca iti place si nu te doare + un vin happy

| νєησм a răspuns:

Pai,si el daca e cam nebun si vrea doar el placere intra ca un tanc in tinelaughing nu e bine spune-i sa fie mai tandru si el mai nu stiu cum sa iti zic mai relaxata si tu si mai calm intr-un fel si el.

| Miley a răspuns:

Eu am auzit ca doar prima data doare. Porma numai.

| Alexa_4801 a răspuns:

Pentru fete la inceput e putin jenant si doare...asta se intampla de obicei prima si a 2`a oara...dar dupa aceea vei simti si placere.happy
si cu cat este el mai tandru cu tine.cu atat te va face sa te simti mai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea cu "dupa prima oara nu mai doare si simti numa' placere" sunt basme laughing adevarul e ca doare mereu,cum a zis si gigiro este foarte posibil sa nu simti nicio placere niciodata.Din pacate,asa-i la fete, sunt facute doar sa sufere, stai numai sa vezi cand ti-o cere si anal. Distractie placuta!