| mitzz2010 a întrebat:

In urma cu cateva zile m-am indragostit rau de o colega din scoala. Chestia este ca sunt cam timid si imi este frica de o eventuala respingere. Cum pot sa fiu cu ea?big grin mersi!big grin

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

BUna, lasa timiditatea la o parte ca nu e bine, ai multe de pierdut cu asta, baga-te in seama cu ea, fi cu tupeu dar fara sa uiti de bun simt...arata-i ca o placi si da-te pe langa ea dar fara sa exagerezi, fi cat se poate de natural, zambaret, ai sa vezi ca isi va da ea seama ca o placi, ia-o incetul cu incetul, adu diferite subiecte sa te bagi in seama cu ea, apoi vezi daca vrea sa fie cu tine, incearca ca daca nu vrea, asta e, macar sa stii ca ai incercat, eu iti urez bafta si sa fi iubit!