| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni sunt indragostit nebuneste de o colega de la scoala dar ei nu prea ii place de mine, totusi eu vreau sa o cuceresc.va rog sa imi spuneti cum as putea sa o fac sa ma placa....va roog happymersi

Răspuns Câştigător
| sophieLY a răspuns:

Hey!
Ce dragut! Incearca sa ii oferi atentie, ne place asta, dar sa nu pari prea disperat. Afla ce-i place si ce nu-i place, cauta chestii pe care sa le aveti in comun si vorbeste cu ea, incearca sa gasiti subiecte placute de discutie. Atata timp cat ii vorbesti, totul va veni de la sine.
Bafta!

1 răspuns:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi niste flori sa fii mai romantic