| doiaruxxx a întrebat:

In urma cu o saptamana am cunoscut o fata pe Facebook care voia sa ma cunoasca si a venit la mine am inceput sa ne sarutam, iar eu i-am pus mana pe sani dupa ceva timp imi cere sa-i arat penisul, dupa il ia in mana si imi face oral. Apoi, am inceput sa ne dezbracam si am facut sex. Ce este ciudat ea a spus ca este virgina si nu a mai facut niciodata asta, cu mine o face ca asa simte, dar cand am introdus penisu a intrat repede si nu a curs sange ...intrebarea mea este oare o fi mai facut sau nu asta?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Si siguranta ca a mai facut sex si cu altcineva de a vrut sa faca sex asa repede cu tine. Intrebarea mea este: v-ati protejat? Daca nu, este posibil sa-ti fi transmis vreo boala sexuala de care vei trage toata viata.

| Oana92 a răspuns:

Si cand te-ai trezit era dimineata, nu?

| doiaruxxx explică:

Eu vorbesc foarte serios in legatura cu asta

| Daju_Florin_2000 a răspuns:

Da cu siguranta