| Andreea1397 a întrebat:

Ieri a venit prietenul meu la mine.(amandoi avem 15 ani) Parintii mei erau plecati la o petrecere pentru 3 zile. Ne-am pus sa ne uitam la un film. Ne-am tot uitat si de la o vreme am inceput sa ne sarutam. El a inceput sa imi puna usor mana pe sani si a continuat pana jos... Mi-a spus ca vrea sa facem sex dar eu i-am spus ca ar fi bine sa mai asteptam putin. A inceput sa ma excite foarte tare, mi-a facut sex oral dupa care a inceput sa ma penetreze si dupa vreo 15 minute, cand s-a terminat, si-a scos penisul dar a ejaculat putin in mine.Ce sa fac? sad imi e teama sa nu raman insarcinata. Si imi e frica sa le spun parintilor...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

15 minute de penetrare la 15 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca in aceasta intrebare nu ai prezentat nici macar o singura informatie sau cateva date despre ciclul tau menstrual are sunt strict necesare pentru a se putea face o analiza catusi de cat corecta si pertinenta a situatiei tale actuale. Pentru a primi un raspuns trebuie sa precizezi urmatoarele : 1. ) data inceperii ultimei menstruatii avute, 2.) data la care ar fi urmat sa inceapa viitoarea menstruatie, 3. ) data exacta la care a fost intretinut sexul, 4.) care este tipul ciclului menstrual; daca este regulat sau neregulat. De asemenea daca este vorba de inceperea vietii tale sexuale. Doar cunoscand aceste date poti spera sa primesti un raspuns probabil corect fiindca in caz contrar se pot formula doar simple presupuneri subiective si nefondate. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Trebuie să le spui părinților lui, nu alor tăi: „o să aveți un nepoțel"! Să vezi ce bucuroși vor fi!

| mentholinks a răspuns:

Vorbeste cu iubitul tau, el ce zice sa faci? Sau te-a frecat si acum il doare in putulica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana va f. teti data viitoare poate aflati si voi de metode de protejare impotriva sarcinilor si a bolilor. Just sayin'...

| kandaraki a răspuns:

Pentru ea 15 minute par o eternitate.
sansa e 50 la 50 sa ramai gravida.
daca minte nu e, atunci nimic nu e!

| Zabbyel a răspuns:

Asteapta! poate nu-i cazu de insarcinare!

| MrJoker30 a răspuns:

Cred... ca sansele sunt cam mari.

| Koshkin a răspuns:

Da' cand ai acceptat nu ai avut minte sa gandesti? Cam tarziu sa-ti fie frica.