| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

In varful sfarcurilor se vede o secretie minuscula,sau poate nu e,de culoare alba gen,ele sunt putin despicate,ar putea fi din cauza anticonceptionalelor? Am auzit ca si la sarcina s-ar manifesta asa,dar ciclul a venit de fiecare data, bazandu-ma pe asta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu citesti prospectul inainte sa iei asa ceva? vezi acolo la reactii adverse ce scrie si pentru cine sunt bune de folosit ca nu toti suntem o apa si'un pamant

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Iti va creste par pe ei mai ceva ca in cap, si eventual o floare de trandafir din sfarc.

In caz ca ai probleme cu paduchii pe acolo, poti cumpara niste soparle sa ii vaneze.

Daca nu iti place metoda soparlelor, lasa-l sa creasca vreo 50 de metri si apoi angajeaza un padurar.

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Nu mai luati ma anticonceptionalele alea. orice ginecolog care recomanda asa ceva pentru orice altceva decat dereglari hormonale e un imbecil