| Anonimm30 a întrebat:

Inainte sa faca un cuplu sex, cine cumpara prezervativul, femeia sau barbatul?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si femeia poate sa faca asta. Daca ii cunoaste masura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza?
Care apuca primul.

| DeyCj a răspuns:

De regulă el, dar asta nu e bătut în cuie. Poate și ea să cumpere, ideea e să vă protejați de o sarcină nedorită.

| DeyCj a răspuns:

Care cum.Nu e o regulă în asta.Sunt cupluri care au inclus prezervativul în preludiu şi ca să fie mai excitant pentru el il pune ea pe „sculă".

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca barbatul, fiindca femeia nu are cum sa stie ce masura are la cuc, barbatul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Barbatul este cel care cumpara prezervativul, fiindca numai el stie precis care este marimea POTRIVITA pe care trebuie sa o aiba prezervativului care urmeaza sa fie montat pe penisul sau.
Bineinteles ca in situatia in care cuplu este stabil, in acel caz si femeia poate sa cumpere prezervativele din moment ce si ea stie care e marimea pe care trebuie s-o aiba prezervativul cumparat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La mine cumpără femeia, căci mie mi-e rușine să cumpăr așa ceva.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cine vrea... este vreo regula? Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Este bine sa aiba si sa foloseasca prezervativ atunci cand fac sex. Ambii parteneri trebuie sa cumpere prezervativ.

| Sofer a răspuns:

Se vorbesc între ei și ei hotărăsc.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu este o regula sa cumpere doar barbatul sau doar femeia.

| Werrich a răspuns:

Mama femeii.

| Crackman a răspuns:

Bărbatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amanta/amantul

| mariusssss6969 a răspuns:

Cuplul

| TBNRcaves a răspuns:

Femeia mrrrrrrrrrrrrr

| GeorgelAfumatul a răspuns:

Amandoi