| dragos78 a întrebat:

Cine trebuie sa faca primu un pas pentru o relatie barbatul sau femeia

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu contează asta. Cine are mai mul curaj.

7 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
Eu unul sunt de parere ca acesta ar trebui sa fie baiatul.
Daca acesta este timid si nu are de gand sa faca primul pas inainte sa imbatraneasca atunci fata poate sa faca ea primul pas.
Este doar parerea mea!
Succes!

-Blytz-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De preferat ar fi barbatul. Pentru casatorie, barbatul face primul pas, nu femeia. Dar, GreyN are dreptate, nu prea conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează cine-l face, important e să-l facă cineva.

| AlexAleex a răspuns:

Cel mai indraznet.

| WarriorCat a răspuns:

Brabatul.

| BlackDice a răspuns:

Nu conteaza cine, doar sa o faca cineva, dar la casatorie barbatul ar fi cazul sa isi ia inima in dintilaughing)

| Zambilicii12 a răspuns:

Nu contează cine face asta!
Dacă fata e mai timidă, idicat ar fi ca bărbatul să facă primul pas!