| hitman_5613 a întrebat:

Incepe sa-mi placa de o fata si cred ca si ea ma place, dar mi se pare ca il place si pe cel mai bun prieten al meu. Nu stiu ce sa mai cred. Poate vrea doar sa ma faca gelos ca sa vada daca o plac? Va rog dati-mi niste sfaturi

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pana nu vorbesti cu fata nu poti stii nimic sigur, o sa te tot framanti.
Ai putea discuta cu prietenul tau sau ai putea s-o faci si tu, geloasa.Dar cel mai corect este sa ii vorbesti!
Bafta!

| LiveYourLife a răspuns:

Pai si daca iti place de ea fa ceva in privinta asta adica arata-i intr-un fel ca o placi