| AllyPisicutza a întrebat:

Am un baiat de care imi place si cred ca si lui ii place de mine, nu stiu, cred doar! El imi tot zice ca imi place de un prieten al meu dar nu e adevarat, oare e gelos? El imi tot spune ca ii place de o fata, hmmm, nu stiu, oare vrea s-a ma faca geloasa? nu stiu exact :/

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă ai sta 5 minute de vorbă cu el, sincer să vezi care este treaba, ce are?
Pa, pa.

| IloveME a răspuns:

Daca a ajuns sa-ti spuna de cine ii place nu cred ca vrea sa te faca geloasa ci doar te vede ca o prietena careia ii poate cere sfaturi in privinta fetei de care ii place!
Nu-ti fa sperante s-ar putea sa te dejamageasca!

| mona a răspuns:

Posibil ca asta vrea, sa te faca geloasa, vorbeste cu el direct si nu va mai comportati ca niste copii mici

| foreveryou a răspuns:

Poate tu esti fata de care vorbeste...happy sau poate vrea sa te faca geluasa mai bine ar fi sa vorbesti cu el happy