| anonim_4396 a întrebat:

Incepe scoala si nu stiu ce geanta sa imi cumpar.
Vreau o geanta pe care sa o pot asorta mai mult cu tenesi (sau balerini) cu o geaca de piele (sau hanorac) si bineinteles blugi.
Cica gentile de panza se poarta doar vara insa mi se pare aiurea sa port o geanta din imitatie de piele cu tenisi blugi si hanorac.
ceva sfaturi si idei sau niste poze ceva?
multumesc mult:*. (sorry categoria dar este cea mai populata)

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| denisaiovia a răspuns:

Sfatul meu e sa arunci o privire aici si sigur vei gasi modelul dorit http://gentionline.net/