| anonim_4396 a întrebat:

Incerc sa ma combin cu o fata. ce ar trebui sa ii spun sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| ForbiddenDreams a răspuns:

Prima data incearca sa te imprietenesti cu ea catusi de putin.
Incearca sa te uiti in ochii ei cateva momente, si daca si ea face la fel stii ca ai sanse. Incearca sa-i dai semne ca o placi. Un pupic pe obraz sweet, o vorba dulce, arata-i ca-ti pasa de ea si va fi a ta happy

6 răspunsuri:
| adi227 a răspuns:

@LUDU cati ani ai ca ce ai zis tu era la desene si 00cris00 nu o respinge ca eu am facut-o la o fata din greseala cand vroia sa ma tine de mana sad si fai avansuri daca crezi ca te place pa si noroc

| QuitQusifor a răspuns:

Fa in morti tai nu sti de cat am eu **** laughing)

| PriliBlueBlood a răspuns:

Am o sugestie gaseste cea mai buna prietena a fetei sau p cineva cu care sta mult si roag sa te ajute cu ea adica vb si roag sa te prezinte ca un prieten apoi incepi s vb cu ea si restul vine singur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"Daca ai fi un muc, m-as scobi mereu in nas"

| 00cris00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ce om! Tu te mai uiti la desene si in plus daca raspunzi ca musca-n lapte omoarate!

| andreea_3786 a răspuns:

Pai trebuie sa te comporti frumos cu ea si sa stai aproape de ea sa nu o respingi si trebuie sa te placa si ea!