| Waffen18 a întrebat:

Incerc sa uit de ea ( n-am fost iubiti ) suntem prieteni dar cand o vad iar imi aduc aminte de ea si tot timpul cu ea, simt ca innebunesc. Stiu ca o sa veniti cu raspunsuri gen : Fa-ti alta, Fa-ti alte activitati... Drept sa va spun mi-e rusine sa mai ies afara, in parculet sa mai dau ochi in ochi cu ea...

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La tine se intamla ceva ciudat: iti aduci aminte de ea atunci cand o vezi(?!). In acest caz, rezolvarea este foarte usoara: evita sa te mai intalnesti cu ea.

| NoName0x0 a răspuns:

Ce e asa o drama daca n'ati fost iubiti? Si ce iti aduci tu aminte despre ea? Ce actiuni ale ei, etc? Si acum nu mai sunteti prieteni?