| anonim_4396 a întrebat:

Intr-adevăr sunt mai mare ca el cu 7 ani.
Dacă un bărbat spune ca te iubește.
De ce spune când ești sexy lângă el in pat de câteva ori ca nu are chef sa facă nimic cu tine, ca pur și simplu nu are chef?
De ce dă inimioare altor fete in speță pe cele pe care le-a plăcut in trecut?
De ce când este la muncă nu te sună când are timp.
De ce nu își face timp?
De ce face un bărbat asta, dacă spune ca te iubește?
De ce îl deranjează ca intri pe telefonul lui acuzând ca nu ai încredere dacă și el se uită pe ascuns?

Cum sa interpretez aceste semnale?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Est prea bătrână pentru el...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el?

| Violleta2022 a răspuns:

Draga N1m1cSp3cial

Nu mi-o lua in nume de rau, dar poate a realizat ca esti prea batrana pentru el si nu mai este interesat si atras sexual de tine, acum uitand-se dupa fete de varsta lui, care sa-l excite si cu care sa se joace.
Nici nu cred ca a fost dragoste ceea ce simte pentru tine ori ca te-ar fi iubit, fiindca la ansorii lui s-ar fi fi dus dupa oricare femeie, care ii dadea sex gratis.

De la munca nu are de ce sa te sune fiindca munceste si nu are timp sa comunice cu tine, fiindca risca sa fie data afara.
Asta este de inteles pentru toata lumea.

Daca este deranjat ca intri pe telefonul lui este doar dintr-un singur motiv: are ceva de ascuns si tu nu trebuie sa stii!

https://www.tpu.ro/utilizator/aaekhw/raspunsuri/

| Hammurabi a răspuns:

Nu te iubește. S-a plictisit.
Mai stă cu tine până va apărea ceva nou pentru el, apoi va dispărea.

| VoidEternal a răspuns:

De cat timp sunteți împreună?

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

In Aprilie facem 1 an de când ne-am mutat împreună

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Că pur și simplu nu te iubește și nu vrea nimic serios cu tine, nu te respectă, iar tu nu vrei să vezi asta pentru că fugi de durere și de confruntarea cu realitatea