| Yguaze a întrebat:

Intr'o relatie baiatul trebuie sa aiba o stare materiala mai buna ca fata?big grin funda!

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este poate mai bine, nu este esential. Mai important este sa aiba amandoi o pregatire pe plan profesional pe acelasi nivel sau macar pe nivele apropiate.

| MMihai a răspuns:

Parlamentul nu a emis nici o lege, în acest sens!

| lolly a răspuns:

Nu conteaza starea materiala.

| poliku a răspuns:

Eu cred ca ambii ar trebui sa se gandeasca daca au o stare de iubire egala nu stare materiala.Ca la urma urmei e vorba despre dragoste nu despre avere!

| Negative a răspuns:

Daca baiatul, e baiat destept...nu conteazawinking

| Fantasy a răspuns:

Ce intrebare stupida

| bibydraguta a răspuns:

Pai nu neaparat cel mai vine e ca ambii sa fie la acelasi nivel social

| HardcoreMuffin a răspuns:

Cel putin pentru mine situatia materiala nu conteza atat de mult... Daca iubeste persoana de langa tine este de ajuns

| cuore a răspuns:

Pentru materialiste conteaza

| fripturici a răspuns:

Nu neaparat, dar tot tu trebuie sa-i platesti cafeaua si s-o duci acasa la sfarsitul zilei. big grin

| sergio1 a răspuns:

Nu intr-o relatie trebuie sa fie dragoste nu conteaza starea materiala conteaza cat de mult tineti unul la altul straight face

| IoaNa121 a răspuns:

Nu cred ca e important intr-o relatie statutul social, atata timp cat va iubiti