| Cristina788 a întrebat:

Cunoaste-ti pe cineva care sa aiba o relatie in care sa fie baiatul mai mic decat fata?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da! Si nu numai pe cineva...sunt multi in aceasta situatie big grin Dar acum depinde si cu cat este fata mai mare. Daca este cu 1 an sau 2...mai mergewinking

| anad a răspuns:

Da, un cuplu in care ea are 35 de ani si un copil de 10 ani iar el 25 de ani.Se inteleg bine, copilul il iubeste si sunt o adevarata familie.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da! Eu eram mai mare decat prietenul meu, cu 8 luni. Spun eram, pentru ca ne-am despartit.Cauza:imaturitatea lui! Insa acum depinde de fiecare prin cate trece prin viata.

| cretzufinish a răspuns:

Da...EU big grin Iubitul meu e mai mic cu 6 luni decat mine si avem cativa ani impreuna. Nu se vede diferenta. Dragostea nu are varsta.

| hamsterx a răspuns:

Da, deci e ok acest tip de relatietongue sunt destuibig grin si chiar se inteleg bine

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Da multi.si in primul rand pe mine!

| Seline a răspuns:

Da. Din cate am inteles e destul de distractiv.

| cristiancristir a răspuns:

Eu am cu 3 ani mai putin decat logodnica mea. E o experienta frumoasa.

| dany4 a răspuns:

Am avut prietena cu 5 ani mai mare decat mine, eu am 20

| AsU_2581 a răspuns:

Da.si eu am fost in situatia asta odatabig grin.era mai mare ca mine cu 5 anibig grin.deci se poatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un coleg mai in virsta casatorit cu o doamna mai mare cu 13 ani ca elA facut cineva o gafa nestiind ca-i sotia i s-a adresat;-Doamna, copilul asta a matale e cam obraznic...

| 12345ok a răspuns:

Nu mai pune intrebari de-astea prosteşti,ca ai vazut ce greu merge site-ul? "tpu" este sa raspundem la intrebari,sau probleme... nu prostii de ale tale