| IngerCazator a întrebat:

Ce credeti despre o relatie in care fata are 14 ani iar baiatul 22 ani?

Răspuns Câştigător
| CosminaCosmm a răspuns:

E o diferenta mare de varsta..Si verisoara mea a fost cu un baiat de 22 de ani si ea cand era cu el avea 13happy....Si isi bate joc de tin parerea ta nu este tot aceeasi? Fa'ti un prieten ccu vaarsta intree 14-18...happy Sper k te'am ajutatkiss

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cât timp fata este minoră și nu are cel puțin 17 ani jumate, o relație, care ar include și un contact sexual, i-ar pune sănătatea în pericol, iar pe iubitul ei l-ar băga în pușcarie.
Să mai aștepte 4 ani!

| mona a răspuns:

E un pic de diferenta dar daca exista iubire ce mai conteaza!

| Vix999 a răspuns (pentru mona):

Mona? ce faci? nu trebuie sa te gandesti la diferenta matematica de varsta. Gandeste-te ca la 14 ani ea e miiiiiica rau ..nu poate face fata unui adult (deja. sper) de 22 de ani. Inevitabil dorintele unuia si a altuia vor da cap in cap. Conceptiile sunt altele, viata e vazuta altfel. Nu e sanatos pentru o fata asa mica sa se "incurce" cu un adult. Si cand zic sanatos ma refer la sanatatea mentala si emotionala big grin Te pup

| mona a răspuns (pentru Vix999):

Stiam treaba asta dar fata oricum face ce vrea pana la urma, indiferent ce sfaturi primeste aici

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrea si omu sa se distreze un pic.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara,păi în dragoste nu prea contează vârsta dar totuşi este o diferenţă mare,nu compara o minte de copil cu mintea unui fost adoleşcent că deja este mult mai mare, şi îţi dai seama că are alte gânduri, dacă băiatul este ok şi nu vrea nimic de la fată este bine, dar deja îmi imaginez ce îi spune mintea lui, în fine eu spun să aibă grijă.
O seară plăcută!

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru Brâncuşi):

Sunt total de acord cu tine, deci nu mai are rost sa raspund big grin

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Este diferenta prea mare de varsta, nu o sa mearga!
O seara buna!

| chazz a răspuns:

Dragoste nu are varstahappyproblema este ca toti baietii vor sex si atat.sunt direct si scurt nu sunt sa scriu povesti pentru. o amarata de fundita.

Răspuns utilizator avertizat
| Artist_Photoshop_1980 a răspuns:

Pedofilie pe banda rulanda! Bai fetito du-te si joacate cu papusile nu cu penisu! ce te-ai plictisit de barbie si cauti alta jucarie de bagat in gura?