| pynnk a întrebat:

Intr-o relatie conteaza inaltimea?

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde,la unii conteaza la altii nu [la mine conteaza]

| 0IoAnA0 a răspuns:

Aici depinde si daca baiaul e mai inalt sau fata e mai inalta. In primul caz nu conteaza deloc diferenta(eu de exemplu am 1.48 si prietenul meu are aproape 1.75laughing...dar nu conteazahappy ). Iar in cazul in care e fata mai mare aici pot aparea probleme pentru ca ceilalti isi pot batea joc de lucrul asta si in final chiar sa se desparta cei 2. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, ea neaparat trebuie să fie m ai scundă decît el, și eventual ea pe tocuri înalte.

| anniebox16 a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inaltimea nu conteaza, conteaza lungimea.:d

| username_3216 a răspuns:

Depinde de pricipiile fiecaruia si de tipul reatiei, daca se rezuma la sex clar ca nu conteaza

| qwertyuiopasdvfbgfded a răspuns:

Dupa parerea mea, da.

| LineGuide a răspuns:

Ba sa nu fie o diferenta mare, de 20-30cm daca e cam la fel e si mai bine, dar pana la urma dragostea e imp intr-o relatie serioara, so be happy!

| คlєxヅ a răspuns:

Nu conteaza daca va iubiti.

| SmRpT a răspuns:

Eu zic ca, conteaza si inaltimea adica o diferenta de vreo 10 cm nu are nimic dar nici baiatu sa aiba 1.90 iar fata 1.60laughing....si alta chestie, nici fata sa fie mai inalta ca baiatu'happy

| Firdinica a răspuns:

Nu conteaza decat sa te intelegi cu el/ea. Daca ambii sunteti frumosi, inalti si nu va intelegeti nu e bine. Emai bine sa fii tu insati daca te place cum esti tu inseamna ca te place oricum e sti tu, dar si invers. Daca va intelegeti bine nu ar strica sa fii frumoasa sau inalta, ar fi bine sa fiti cam de aceeasi inaltime.

| Troll99 a răspuns:

Http://www.mydatingtime.com/......o-relatie/ cred ca articolul vorbeste de la sine :)

| allysweet98 a răspuns:

Nu intr.o relatie nu conteaza inaltimea. Si mie mi s-a intamplat sa fiu impreuna cu un baiat mai mic la inaltime decat mine si nu a avut nimic. doar ca baiatul sa nu fie cu mult mai mic decat tine de exemplu o diferenta de 20 cm ar cam caraghioasa dar daca va iubiti nu conteaza.

| Cristy857 a răspuns:

Nu conteaza. Daca baiatul te iubeste cu adevarat atunci nu ii va pasa cat de mare sau mica esti.

| getchapull a răspuns:

Nu conteaza, intre mine si prietena mea sunt aproape 30 de centimetri si ne intelegem foarte bine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru getchapull):

Adică ea e m ai înaltă sau m ai scundă decît tine?

| pynnk explică (pentru CristiDinBucuresti):

E mai scund

| Drogatacuvise a răspuns:

straight face Un baiat oh go on i-a placut de mine era tare dragut la fata dar era foarte mic la inaltime ma simteam jenant straight face... k ii place de mine in plus de asta era si mai popular si oras straight face si toti baieti care ma placeau oh go on incepeau sa se retraga oh go on "Nu mai pot sa ma apropii de tine ca e "X" "si mie imi place putin de el puppy dog eyes dar am spus ca mai bine fara oh go on toate colegele radeau de mine oh go on el era de doua ori cat mine straight face si am hotarat sa vb cu el oh go on cu toate k eu eram a 8 si el a 10 straight faceera foarte pitic si i-am sp k ar fi mai bine sa ma ocoleasca si sa ma lase in pace cu toate k il durea am trecut peste oh go on cu toate k intr-o rel nu conteaza inaltimea sau chestii straight face mi se parea jenant straight face cu toate k si acum ma mai place straight face|| am ramas prieteni straight face nu stiu ce sa spun daca nu e chiar micut fata de tine si va placeti eu zic sa fiti impreuna happy FUNDA blushing sper ca te-am ajutat

| Violeta_Mihaela_1982 a răspuns:

Depinde ce diferenta de inaltime este intre cei doi, eu sunt mai inalta decat sotul cu 5 cm si sincer nu e deranjant, dar cand vezi ca au 10 cm peste partenerul lor si isi mai pun si tocuri deja este comedielaughing). Multi spun ca daca este iubire nimic nu mai conteaza bla bla, insa adevarul este ca intr-o relatie sunt multe aspecte care conteaza... iubirea nu este totul

| Violeta_Mihaela_1982 a răspuns:

Conteaza, daca ea are 10 cm peste si mai poarta si tocuri s-a terminat.Eu sunt mai inalta cu 5 cm decat sotul dar este ok, insa cand diferenta este prea mare se vede urat iar iubirea nu este totul...mai conteaza si detaliilelaughing