| OanaSimpluu a întrebat:

Credeti ca inaltimea conteaza intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
| Oannaa30 a răspuns:

Nu conteaza daca va iubiti cu adevarat.Gura lumii numai cu pamant o poti astupa.Eu am 1, 56 si my boyfriend are 1, 70-1, 80 (poate, dar nu conteaza asta. Port tocuri inaltebig grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Oannaa30):

Super esti elegantă pe toc.

16 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Ce conteaza? Haters gonna hate.

| SamSon a răspuns:

Depinde.nu conteaza neaparat! dar asta nu seamna ca tu sa ai 1.50 si el 2 metrii sau invers happy dar nu asta e marea problema! Problema e ca oamenii sunt foarte usor influentati de aceste asptecte si vor incepe sa barfeasca.

| litlledolleioanna a răspuns:

Nu prea dar e aiurea cand o fata are intre 170 cm si 200cm si baiatul 150 cmlaughing daca e invers nu prea e pb dar daca baiatul e mai mik decat fata nu stiu se vede un pic aiurea

| elasexygagica a răspuns:

Doar nu vei vrea sa fi vazuta in lume cu unu de inaltimea lu adi minune, nu?

| raluca250 a răspuns:

Dragostea nu era limiteee

| OanaSimpluu explică:

Aici e chestia ca eu am 1.55 iar el 1.78 happy Si eu ma simt aiurea.
El n-are probleme cu asta. Dar totusi...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru OanaSimpluu):

Dragă Oana dar de pantofi cu toc înalt ai auzit? Platforme s au tocurile cui.

| OanaSimpluu explică:

@I0aanaa: E inalt rau pe langa mine. si nu, nu mi-a vorbit niciodata despre chestia asta. Chiar nu-i pasa din cate am vazut eu. dar ma simt eu ciudat.desii il plac mult straight face. E nasol. :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, adica esti intr-o relatie pentru ca iti place de persoana respectiva (atat calitatile, cat si defectele) si nu vad de ce ar trebui neaparat sa conteze. am vazut si barbati de 1.85m casatoriti cu unele de abia 1.60 si fericiti pe deasupra XD deci chiar nucred ca conteaza inaltimea

| Lauraaxx a răspuns:

Nu conteaza deloc. Daca exista sentimente puternice mai conteaza restul? Adica. mai conteaza cate kg are persoana de langa tine sau cat de inalt e? Nu cred. :*

| I0aanaa a răspuns:

Eu personal cred ca inaltimea intr-o relatie nu are nici-o importanta.
Dar dc te simti prost ca e mai inalt ca tine? Adica, te face sa te simti aiurea el? Iti vorbeste despre chestia asta sau dc nu te simti ok?

| I0aanaa a răspuns:

Daca el te place asa cum esti si nu-i pasa ce mai conteaza restul? Eu zic sa treci peste chestiile astea minore. >big grin

| Octavian94 a răspuns:

Deloc!

| caroly1 a răspuns:

Daca exista iubire..restu nu mai conteaza nici virsta..nici inaltimea :*