| SkullCandy00 a întrebat:

Intr-o relatie fizicul conteaza? Adica multe fete prefera unii cu muschi fara sa stie ca nu au ceva in comun decat alti care tin la partener!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizicul e cel care atrage privirea...insa ceea ce face o persoana sa se indragosteasca este CARACTERUL, perspectivele comune, situatiile si trairile de viata asemanatoare...

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ma, depinde de la fata la fata. Eu sincer, din punct de vedere al corpului, nici nu vreau un tip muschiulos. laughing Pentru mine atata timp cat arata normal, adica nici cat casa dar nici slabanog sa-l sufle vantul e foarte ok. N-am nevoie de patratele.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Nu neaparat frumusetea, ci igiena...asta conteaza!

| NotToday a răspuns:

Depinde de caracter si de felul in care vede fata respectiva lucrurile. Pentru o persoana cu capul pe umeri, cred ca e mai importanta conexiunea mentala, morala decat partea fizica...

| Immortal69 a răspuns:

De cele mai multe ori conteaza...Ideal ar fi sa nu conteze aceste aspecte.