| keytleen a întrebat:

Cat de mult conteaza fizicul unei persoane intr-o relatie? Cam cat la suta? pentru mine conteaza mult fizicul intr-o relatie. Voi ce credeti?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E de apreciat ca tu esti sincer cand zici ca fizicul este important intr-o relatie si sunt de acord cu tine, din pacate nu toata lumea gandeste ca tine iar 80% din raspunsuri vor fi de genul : fizicu nu conteaza, sufletul e important, bla, bla. sa le vad eu pe ele de mana cu domnisorul din poza care cu siguranta are suflet mare : http://ionutaxinescu.files.wordpress.com/2013/04/oameni_urati2.jpg

| RAY a răspuns:

Inainte de relatie cei doi trebuie sa se placa desi logic ca conteaza si asta, dar mai mult banii conteaza pentru femeii, frumusetea pentru barbati ca cimpanzeii

| neutrino a răspuns:

Daca ai intrebat pe aceasta sectiune, atunci este normal sa nu te intereseze decat cum arata persoana, si pentru sex este chiar recomandat sa nu-ti spuna cum si ce gandeste.

| h3r a răspuns:

Bravo ție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza destul de mult ca doar prima data te indragostesti de fizic si apoi de caracter. Sa zicem 40%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, fizicul conteaza 45-50%.
In primul rand, trebuie sa aiba un fizic placut, nu sa iti fie rusine sa iesi cu partenerul/partenera in public laughing.
In al doilea rand, degeaba are un fizic deosebit de placut, daca nu stie cum sa se comporte si are un IQ scazut.happy
Pur si simplu, fizicul si caracterul se "completeaza" reciproc, intr-o relatiebig grin Aceasta este doar parerea meahappy.

| BlueViP a răspuns:

20%

| costelpopa94 a răspuns:

Bingo.când ti-ai dat seama? când ai încercat sa combini o tocilară ce compenseaza urâțenia ei prin inteligență?