| CeViata a întrebat:

Intr-o zi la scoala un baiat a venit la mine sa imi zica ca chica sunt frumoasa. La a treia ora nu a venit profa. Si toti colegi mei au plecat afara. Eu am ramas in clasa, singura. Dupa 10 minute dupa ce au plecat toti acel baiat a venit la mine in clasa. si a incepun sa se dea la mine. Ia-m spus sa ma lase in pace ca am prieten. Dar el nu ma ascultat. Si nustu cum sa intampat ca m-a sarutat.Eu l-am impins si dupa aia a plecat. Dupa cateva zile prietenu meu a aflat ceva. Dar cestia era ca chica eu las fi sarutat pe tipu ala.

Nu stiu ce sa fac pentru ca iubitul meu era cel care vam spun ca venea la ora de sport sa stea cu mine. Si il iubesc. Ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Răspuns Câştigător
| ofataoarecare a răspuns:

Convinge-l pe prietenul tau ca nu tu l-ai sarutat si ca el a pus totul la cale doar ca sa te desparta de el (ca asta e si adevarul deoarece din moment ce nu era nimeni in clasa nu avea de unde sa stie decat de la el).Si daca nu te va crede spune-i ca "Se vede cat de tare ma iubesti si ce mare incredere ai in mine din moment ce il cezi pe ala mai mult decat pe mine":-)etc

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i iubitului tau sa ii dea o lectie individului care s-a dat la tine si sa te lase impace atunci totul va fi bine.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Explica-i iubitului tau ca nu a fost nimic.el a venit la tine si te-a sarutat. apoi sa vorbeasca cu porcul ala si se rezolva problemele.

| Adriana1019 a răspuns:

Sa dai si funda la rasp cel mai bunwinking. Mai intai spune-i celuilalt tip sa se potoleasca si apoi explica-i iubitului tau situatia. Poate te ajuta si il indeparteaza de tine pe celalalt happy funda?

| IonutBest a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa icerci sa il convingi ca nu tu l-ai sarutat pe acel tip ci ca el a sarit sa te sarute

| CeViata explică:

Va multumesc pentru raspunsuri maine o sa ma intalnesc cu iubi. Si om sa va folosesc sfaturile. Am sa va spun ce o sa se intample :*

| nushdastea a răspuns:

Comvingel pe iubitatu sa te creada apoi vorbeste cu ******* care te-a sarutat si spune-i ca este ********* si *****... ok? daca folosit limbaje... din astea tonguetongue sau daca nu doar comvingel pe uby'thatu

PS : daca vb cu ******* ala sa fie iubitatu langa tine ca poate iar te saruta ala