| iuandfto a întrebat:

Buna am nevoie si eu niste sfaturi in materii de baieti. Sper sa aveti rabdare sa cititi tot.
Deci au intru in clasa a 8-a. In a-5-a si in a-6-a mi-a placut de un baiat C. L-a sfarsitul clasei a-6-a el a aflat ca imi place de el dar dupa s-a comportat normal. O fata l-a mai placut inainte si dupa el o injura, isi batea joc de ea, o barfea dar vad ca dupa ce a aflat ca il plac nu mi-a facut din astea. Prin iarna din a 6-a eram cativa colegi din clasa stransi la un loc iar el a venit cu un baiat. Baiatul asta a dat mana cu baietii si eu l-am intrebat cu mine nu dai? Si a zis tipu pe care il placeam : lasa ca dau eu cu tine. Intr-o zi eram suparata si el m-a intrebat de ce sunt suparata.
Acum cu intamplarile din a-7-a. Venea ziua mea si vroiam sa invit un baiat la petrecere. Si m-am dus sa-l intreb daca vine nu stiu ce. Si C. m-a intrebat daca nu-l invit si pe el. Si eu cu C vorbeam cam in fiecare zi odata ne-a pus profa de romana sa facem o compunere cu mai multi colegi. Intr-o zi el, cu cel mai bun prieten si alt baiat cam se luau de mine, imi lua ghiozdanul nu stiu ce ( mai mult al trei-lea baiat ) si am inceput sa plang ca m-am enervat si dupa a venit la mine sa ma intrebe daca plang din cauza lui si sa-mi ceara scuze. Si uneori ma tachineaza, imi cauta in ghizdan sa vada daca am tampoane ma gadila. Plus ca acum baieti au un joc tampit numit Mielu adica iti dau cu mana pe la gura si el mereu vrea sa-mi dea Mielu.
Acum e alta problema. Mie a inceput sa-mi placa de alt baiat F. El intra tot a-8-a doar ca e in alta clasa. El insa e cu o fata din clasa a-5-a. Fata aceasta a fost la noi in scoala insa acum a plecat fiindca a trecut a-9-a si ma gandeam ca poate o sa se raceasca relatia.
Ce sa fac? Sa-mi placa in continuare de F si sa incerc sa vorbesc cu el sau iar sa-l plac pe C? Credeti ca (scuzati cacofonia) C ma place?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cronos2012 a răspuns:

C ca eu faceam asa ceva cu o fata simi placea de ea asa ca C