| Sweet111 a întrebat:

Intrbare mai mult pentru baieti: Cum imi pot excita iubitul la maxim cu vorbele fara sa par suspicioasa? Ce va place voua mai mult?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin mângâieri corporale, vorbele nu ai nicio putere!
Pa, pa.

| play4girls a răspuns:

Pai tu ce crezi ca noi ne excitam la maxim doar cu vorbe? ne crezi char asa usor de manevrat?

| eusiatat_9429 a răspuns:

Depinde de baiat, mie de exemplu imi place ca partenera sa se "joace" cu parul de pe pieptwinking dar deh asta sunt eu, nu au chiar toti baietii par pe piept big grin, oricum sigur nu o sa dai gres cu mangaieri corporale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa vorbele...treci la fapte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il deschizi la pantaloni...si incepi sa o iei in gura

| black21 a răspuns:

Orallllwinking