| Byanka69Gabriela a întrebat:

Ce ii excita pe baieti? ce le place baietilor la o fata?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1.Corpul...mai tot ce tine de corp +Hainele provocatoare... (asta pentru primul punct)
2.Nu mi se pare totuna ce le place cu ce "ii excita..."
Baiatilor le plac fetele finute, care au grija de ele si care sunt inteligente si arata bine in acelasi timp.
Deci ei cauta ceva de genul:
"Gospodina in casa, doamna pe strada si c**** in pat." Sper ca intelegi la ce ma refer.
Bafta! Ai grija ce faci.

-Blytz-

4 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

Pe mine ma excita daca o fata asculta muzica clasica, ma excita daca ea invata bine si e frumoasa, si ma excita daca ea este frumoasa interior.

| L1feDRAIN a răspuns:

In punct de vedere sexual:
Sanii, picioarele(un pic mai sus happy ).
Mai putin pervers..parul,fata,ochii...
Si din punct psihic..Caracterul.Temperamentul.

Răspuns utilizator avertizat
| maniacutz2003 a răspuns:

Il trimeti sa ia apa si cand se intoarce ii arati p***a.