| Madalin_Sturz_1966 a întrebat:

Intre mine si ea e o diferenta de 8 ani.Ea e mai mare.
Sunt de noua luni cu ea.Noua luni trase de coada. Spune des ca vrea sa ne despartim iar dupa 2-3 zile cand o sun sau ii trimit mesaj, se comporta ca si cum nu s-a intamplat nimic.
Nu umbla cu altcineva si nu stie aproape nimeni din familia ei de noi.Ea spune ca am continuat atata pentru ca eu am insistat si ii place sa petreaca timp cu mine.Eu zic ca e nehotarata.Eu am 22 si ea e cu 8 ani mai mare.
1. De ce credeti ca vrea sa tina secret totul?
2. Credeti ca daca as continua ar accepta situatia pana la urma?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Tia- raspuns la intrebare, este femeie matura stie ce vrea, ii place de tine doar ca partener de sex ca esti tanar si frumos dar nu poate face o familie cu tine, am stat cu multe femei mature sunt mai bune ca minorele dsi te indragostesti repede de ele.

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ţi-a zis-o clar, sunteţi împreună doar că ai insistat tu şi că îi place compania ta, ce nelămuriri mai ai?

| Mihai985624 a răspuns:

Ți-a spus direct. Totul depinde de tine si poți pleca oricând. Cred ca doar se distrează. Nimic serios intre voi.