| AnemonaP a întrebat:

Intrebare adresata baietilor : Voua v-ar placea o fata care este vesela mereu, zambareata, rade, este amuzanta, glumeata, haioasa, nu injura, nu vorbeste urat, isi cere scuze mereu cand greseste, nu raneste pe nimeni, nu face pe nimeni sa se simta prost, iubeste pe tota lumea, este prea amabila cu oricine, nu este suparacioasa deloc, si foarte placuta, indrazneata, si are tupeu laughing ce credeti? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

20 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Ati inteles gresit,tupeu= adica nu acel tupeu,nu m-am exprimat bine, adica sa faca orice, mai mult indrazneatawinking si da exista

| MiK3L a răspuns:

Daca are Tuperu nu are cum sa nu vorbeasca urat, sau sa-si ceara scuze mereu, si mai ales ca nu ranespe pe nimeni. Daca tupeul este egal cu indrazneala, nu cu tupeul ala jegos, de mare smecherie care nu exista, ar fi SUPERB.

| ValyCoolBoy a răspuns:

laughing Fata perfecta nu exista...laughing deci nu ai cum sa fii u asalaughingrolling on the floor

| ValyCoolBoy a răspuns:

Daca m-ai baga si la rieteni ca sa-ti pot trimite mesaj ti-as fi recunoscator... si app daca u chiar esti asa cum mi-ai zis prin mesaj inseamna ca baiatul cu care esti sau vei fii va fi cel mai fericit pentru ca sunt niste calitaty cautate de noi...winking

| Liviu a răspuns:

Sincer nu.
As vrea o femeie care sa fie normala, nu anormala=)
Adica sa mai tipe si ea din cand in cand sa simt ca am femeie
Nu sa faca tot ce zic eulaughing sa aiba si ea prorpia ei vointa...
Ca doar nu e un robothappy si eu sa ii comand.

| BonneLess a răspuns:

Dupa parerea mea o fata care are tupeu nu cred ca isi cere scuze cand greseste si nu ar fi prea amabilawinking O parerea de fata nu de baiatwinking

| Stefanu a răspuns:

E Perfect!

| badboyvlad a răspuns:

-nu se prea imbina descrierea happy
-fetele de genu ala sunt de obicei 'luate' cu conditia sa arate bine happy
P.S. intrebarea e stupida :-p
poa sa fie ocricum daca nu arata bine nu va prea trece de prietenie...
P.S.2 NU CRED CA EXISTA O ASEMENEA FATA! happy
(tupeista si sa ceara scuze. neahh.detaliile tale sunt asa.din burta. te supracaracterizezi)

| DaRkMist69 a răspuns:

Exista asa ceva?laughing glumeam, cred ca orice baiat si-ar dori o asa fata:X

| RrEe4 a răspuns:

Ar fi grozavbig grin.

| miha345 a răspuns:

Ar fi prea frumos sa fie adevarat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o astfel de persoana care sa intruneasca toate calitatile enumerate de tine mai sus.

| PoeTuL05 a răspuns:

Sa gasesc o fata cu caracteristicile ce le-ai spus tu, cred ca nu m-as desparti de ea niciodata.

| Madalin500 a răspuns:

Da...fara partea aia cu iubeste pe toata lumea si cu prea amabila.

| danisam a răspuns:

OOAU daca mai e si super frumoasa ar putea fi idolul meu

| ipocrit a răspuns:

Wow. super ego si self image avem. tinand cont ca asa te percepi tu, sunt cutios cum te percep altii.

| alexchiric a răspuns:

Excelent!

| Stefan1195 a răspuns:

Este mai multe decat bine asa...cu siguranta as alege o fata ca tine.

| Dumytru1996 a răspuns:

Normal ca mi-ar placea.ar fi exact genul meulaughing)

| Andre31 a răspuns:

Ar fi fata perfecta dar nu cred ca exista asa ceva sad