| AnemonaP a întrebat:

Intrebare adresata baietilor : Voua v-ar placea o fata care este vesela mereu, zambareata, rade, este amuzanta, glumeata, haioasa, nu injura, nu vorbeste urat, isi cere scuze mereu cand greseste, nu raneste pe nimeni, nu face pe nimeni sa se simta prost, iubeste pe tota lumea, este prea amabila cu oricine, nu este suparacioasa deloc, si foarte placuta, indrazneata, si ...asta sunt eu si vorbesc serios, ce credeti? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

9 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Dupa calitalitatile pe care le zici trebuie sa se orienteze un baiat la o fata.

| push2gl a răspuns:

Nu cred ca poate exista cineva chiar asa perfect

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pot sa spun ca asa sunt si eu... Si mereu am fost ranita. Am incercat. Dar nu pot fi altfel. oh go on

| alexandru1991 a răspuns:

Best girl ever. Amica, prietena, iubita perfecta. Daca chiar esti asa cum zici sa stii ca esti printre putinele fete care sunt cu adevarat de apreciat

| alafaranume a răspuns:

Bravo.pai nah nu trebuie sa te aprecieze altii.in primul rand trebuie sa te respecti pe tine insuti

| tbc a răspuns:

Cred ca esti obositoare, prea agitata, prea sociabila an general baetilor nu le plac fetele prea sociabile, mai ales cu alti baieti. Adica coportamentul tau politicos poate fi interpretat altfel, asta creaza o anumita tensiune. Ori cum cred ca esti o fire interesanta, doar ca daca "nu raneste pe nimeni,nu face pe nimeni sa se simta prost,iubeste pe tota lumea, este prea amabila cu oricine, nu este suparacioasa deloc," vei fi de multe ori ranita sau pusa an situatia sa te simti prost, e bine sa lasi de la tine dar nu prea mult. Dar ca raspuns mai sinplu la intrebarea ta: Eu personal as ancerca o relatie cu o fata ca tine

| Matt221041 a răspuns:

Daca chiar esti cum spui as da orice sa fi iubita meabig grinlaughing Felicitari...sunt rare fetele ca tine.

| miha345 a răspuns:

Ce as vrea si prietena mea...

| Eueu111 a răspuns:

A da...mie mi-ar placea dar nici chiar atat de prietenoasa deoarece oameni s-ar putea folosi de ea...o fata dupa parearea mea trebuie sa fie ",zambareata,rade,este amuzanta,glumeata,haioasa,nu injura,nu vorbeste urat,isi cere scuze mereu cand greseste,nu raneste pe nimeni,nu face pe nimeni sa se simta prost,iubeste pe tota lumea,este prea amabila cu oricine,nu este suparacioasa deloc, si foarte placuta, indrazneata" dar pana intr-un anumit punct.nu poti sa fii luata in bataie de joc si tu sa continui sa fii prietenoasahappy