| JustStitch a întrebat:

Intrebare adresata in special femeiolor. Daca simtiti nevoia de a face dragoste si partenerul vostru nu este cu voi in acel moment sau nu-l aveti deloc, voi fiind singure, masturbarea este o solutie?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Masturbarea e sanatoasa pe tot parcursul vietii, indiferent daca ai partener/a sau nu.In cazul al doilea e logic ca de preferat este sa faceti sex si cu masturbarea s-o lasi mai usor, dar acestea se completeaza intr-o oarecare masura, in procente diferite, asadar nu se exclud reciproc.Prin urmare, raspunsul la intrebarea ta e da.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta si la femei si la barbati se poate aplica aceasta solutie temporara si urgentawinking

| sammie a răspuns:

Da.

| PufuletiStarNesarati a răspuns:

Eu am o jucarie cu tentacule destul de mare, ma satisface bine, nici nu imi trebuie partener.

| MickeyMouse788 a răspuns:

Bă ce intrebări tămpite se pun in 2024 pe TPU.