| RAY a întrebat:

Ma refer la persoanele singure, voi simtiti nevoia sa comunicati cu cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

normal, toți oamenii au nevoie de asta, deși e dificil să găsești un om care chiar să te înțeleagă cu adevărat, nu doar să te asculte.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact.
Ray25tm sa-i dai funda!

17 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Bineinteles,as cadea in depresie acuta de nu as avea cu cine vorbi.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărat.
Până să intru pe TPU (iunie ) nu vorbeam cu nimeni.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Cu nimeni virtual?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici virtual, nici real...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, nu-i așa greu de crezut.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu chiar si eu asa eram pana acuma 2, 3 ani nu vb cu nimeni, acuma mai discut ca n-am de ales nevoia te impinge, dar simt nevoia emotionala cateodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*mai discut ca n-am de ales nevoia te impinge* -mda...ai dreptate.
*dar simt nevoia emotionala cateodata* -Eu nu am avut nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu.Exista o vorba "Oamenii plictisitori au o viata plictisitoare", deci daca esti un tip misto, ai cu cine sa vb

| immaBeast a răspuns:

Pana acum nu simt nevoie sa fac asta, am 19 ani, o sa fac un experiment pe mine insumi, vreau sa vad cati ani de acum incolo pot rezista fara sa socializez, chiar daca urmeaza sa ma angajez, nu o sa-mi fac prieteni, nu o sa vorbesc cu nimeni, o sa-mi vad de treaba mea.
Vreau sa vad cati ani o sa rezist pana o sa " o iau razna " laughing
Chiar daca nu prea cred asta.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru immaBeast):

Nu o iei razna dar daca ai persoane ca tine prin preajma vrand ne vrand vorbesti cu ei. Eu sunt asa, nu imi place sa vorbesc / imprietenesc cu oamenii din jurul meu dar incet incet ma bag in seama cu cineva sau altii ma bag in seama, si daca sunt ca mine adica nu vorbim despre subiecte tampite, parca ai contiuna sa o faci.

| MaybeJustMe a răspuns:

Nu neaparat, uneori dorinta de a avea pe cineva langa e mai mare.
Dar este irelevant oricum.

| SorinH a răspuns:

Nevoia de comunicare cu cineva eu o resimt din plin, mai ales ca sunt plecat in alta tara si ramas singur de putina vreme..ma demoralizeaza crancen...