| JustStitch a întrebat:

HEI! Am o curiozitate, baiat fiind, intrebare adresata ambelor sexe. Ce parere aveti despre sexul oral? Fetelor ce simtiti in acele momente cand vi se face cunnilingus? Baieti va pace sa faceti sex oral fetei, cum e ca baiat sa faci oral?

Răspuns Câştigător
| spiridus123 a răspuns:

Mie una imi place. El stie sa faca oral super bine.
Imi spune ca nu s-ar putea opri doar ca ii mai amorteste limba rolling on the floor)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu dai limbi nici o datã deoarece nu le excitã pe fete si pici prost.

| xFlo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru xFlo):

Cu degetele nu se poate?, limba ar trebui folositã pentru saruturi, gingasie la gât, sani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun avatar ai, te reprezintã laughing

| 90210 a răspuns:

Mie nu-mi place sexul oral. Prietenul meu nu se pricepe deci am renuntat la idee laughing