| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare catre lesbiene. V-ati plictisit vreodata de cine sunteti si cum traiti? Ati renuntat la acest mod viata chiar daca sunteti ca orientarea va este cu siguranta gay? Poate v-ati intemeiat (ori v-ati intemeia) o familie F + B + copii? Daca da, de ce? P. S. Intreb pentru ca unele persoane fac asta, si de asta nimeni nu ia lesbienele in serios! Mi-e interesant sa aflu macar cauza alegerii lor...

Răspuns Câştigător
| rony a răspuns:

Berarule lasa fata-n pace...a vrut sa zica de aceeasi orientare.

4 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Quote : "Ati renuntat la acest mod viata chiar daca sunteti ca orientarea va este cu siguranta gay?"
De cand sunt lesbienele gay? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Termenul "gay" foarte des se foloseste in practica si cu referire la persoanele homosexuale de gen feminin. Dat fiind ca termenul a fost inventat din mers, la fel si sensul lui poate fi largit din mers si nu inteleg de ce cineva isi face probleme cu asta.

| broadMAC a răspuns:

Tu nu te ai plictisit sa fii straight? Doar intreb

| ali_9828 a răspuns:

Daca esti cu adevarat gay nu ai cum sa te plictisesti de viata dusa, consideri ca este normal, nici distractiva nici plictisitoare.Deci nu ai cum sa te plictisesti de viata astabig grin