| Suck a întrebat:

Tot aud de casatoriile intre persoane de acelasi sex, ciudat e ca noua baietilor ne este greata de homosexuali dar cu lesbienele nu avem nimic, poate chiar ne plac, dar voua fetelor va e greata de homosexuali? Dar despre lesbiene ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu e problema mea si nu am analizat niciodata acest aspect. Fiecare om este responsabil de el insasi, aici intrand si inclinatia sexuala.Nu e cazul sa ne dam tari peste ceilalti.

| Drolja a răspuns:

Are ceva dacă mie îmi plac lesbienele, şi sunt fată?

Sexual doar, că să le văd ţinându-se de mână, drăgălăşindu-se şi râzând împreună pe stradă, mă sâcâie.
Şi nici nu trebuie să fie lesbi ca să facă izmeneli de astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa avem ceva cu ei. Fiecare e responsabil de inclinatia sexuala. Nu am vreo părere despre ei/ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt relaxat, nu-mi plac oamenii in aceeasi masura, indiferent de preferintele lor sexuale.

| Cσcσ a răspuns:

Ar trebui sa avem o parere despre cineva doar pentru simplul fapt ca are o alta inclinatie sexuala? Nu, nu cred.

| KMaddieK a răspuns:

Nu imi plac nici lesbienele, nici homosexualii, si sunt fata.

| MalinaC a răspuns:

Nu am nimic impotriva lor, nu mii greata de homosexuali si nici de lesbiene, chiar imi par ceva mai deosebiti ca nu sunt ca noi.