| Mihaita15 a întrebat:

Intrebare ciudata: Ati incercat sa va masturbati cu cineva pe camera? E ca si la un film porno?

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Nu este chiar așa ...eu am făcut-o cu cineva de care îmi plăcea și nu ne puteam vedea și el își dorea enorm demult nu a fost ca un film porno și ceva mai drăguț că era vorba de prietenul meu nu de cineva străin ...cum sunt tipele alea de fac videochatlaughing)

12 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Ce garantii ai ca pe urma nu apari pe Pornhub?

| Frank51 a răspuns:

E mai misto.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am facut-o cu cineva in camera, nu pe camera.laughing Si cu cineva in camp, padure.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Am uitat sa spun: a fost splendid, mai ales reciproc sau cu mangaiere la oua.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu ma atrag, deoarece am ce-mi trebuie in realitate.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Am raspuns.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Iarta-ma, dar nu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu fac asemenea lucruri. Si cu asta am terminat discutia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva, ce nu face omul. Mai dar a disparut intimitatea din dormitor.

| Paul754880338 a răspuns:

Celebritatea are un pret, nu;-)

| Reghqen a răspuns:

Nu, doamne ferește, cine face așa ceva are probleme mintale laughing

| Goete a răspuns (pentru Reghqen):

Sau e robul societatii umane.
Nici un animal nu are tabuuri sexuale