| cosminbynf a întrebat:

am o intrebare in special pentru fete,vreau multa seriozitate si sinceritate: Voi va uitati la filme porno?, va masturbati? ce varsta aveti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti obsedat sexual, si daca eram fata isi spuneam asta, ce te manca pe tine la ce se uita fetele, fiecare se uita unde vrea

| MskDesign a răspuns:

Aici vorbim de intimitate sexuala! Chiar daca suntem pe virtual, nu cred ca nimeni ti-ar da detalii, fie baiat sau fata, sub forma anonimatului username-ului pe care il folosim.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Sunt două tipuri de femei: unele care fac și recunosc, unele care fac și nu recunosc.