| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare de baraj...s-a descoperit stiintific, ca femeile se gandesc de doua ori la mai mult sex (dragoste) decat barbatii...intrebarea mea este urmatoarea: Cine se excita mai tare? Un barbat sau o femeie?
Logic ar fi ca barbatul, deoarece de aia si are nevoie de mai putin act sexual.
Voi ce credeti? Eu cred ca femeilor le place doar sa se lase mai greu, atata tot.....NU MA INJURATI laughing)) va rog... big grin puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

In general femeile au nevoie de ceva mai mult timp pentru a se excita decat barbatii

| aenoeniem a răspuns (pentru Necunoscut112):

Tu cat de repede te exciti? whistling

| Necunoscut112 a răspuns (pentru aenoeniem):

Depinde...happy

| aenoeniem a răspuns (pentru Necunoscut112):

Depinde de? ce?big grin marime?laughing)

| Necunoscut112 a răspuns (pentru aenoeniem):

Noo. vorbim de preludiu. lasa marimea...depinde daca ma simt atrasa de baiat, daca sunt relaxata, odihnita, am chef etc.

| aenoeniem a răspuns (pentru Necunoscut112):

Intr-adevar, nu vorbesti de pe pereti. :d la multi ani daca e azi ziua ta... de unde esti?thinking

| Ijac_Tomi_1990 a răspuns:

Tare.Ar fi tare sa imi zica asa ceva o fata.Pe loc m-as culca cu ea big grin