| Sonia822 a întrebat:

Intrebare de la var`miu (e mai dezechilibrat). Cum isi regaseste pe youporn video- urile la care a dat like?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca are cont are si functia de my liked videos. Acolo isi gaseste pasiunile trecute.

14 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

rolling on the floor poate se uită în istoric sau își aduce aminte despre ce era videoclipul și încearcă să-l scrie după nume?

| Sonia822 explică:

Si crezi ca daca ma interesa pe mine, mi-are rusine sa scriu, sau cum? Ma gaseai si ma arata-i cu degetul pe strada? Tu ai citit vreodata ce intrebari pun pustii pe TPU pe categoria sex? E suficient sa citesti 2, si te ascunzi sub fustele lu`mamaie

| mgtow a răspuns:

Trebe sa aiba cont sa le vada mai usor

| GdX a răspuns:

Nu toata lumea are cont premium pe PornHUB? Pfff...ce paralel sunt, am si uitat de site-urile astea de cand cu premiumul. Sa imi fie rusine.

| Sonia822 explică (pentru GdX):

Dar ce sunt conturile astea? se platesc?

| GdX a răspuns (pentru Sonia822):

Contul premium este contra cost si are content mult mai bogat decat un cont simplu gratuit. Ca la orice provider nu conteaza ce livreaza, fie ele filme, desene animate, pornografie, cand ai un cont premiul beneficiezi de anumite lucruri in plus. Calitatea content-ului de exemplu. Noutati. Posibilitatea de a descarca contetul fara sa te stresezi ca e piratat.

| Sonia822 explică (pentru GdX):

Se pot si descarca? Daca alea care nu sunt premiun sunt gratis? Nici n-am stiut de site-ul asta. Am intrat acum si mi-a placut rolling on the floor

| Sonia822 explică (pentru GdX):

Dar parca n-as plati pentru asa ceva... mai degraba as cauta printre ele, pana as gasi ceva ok laughing

| GdX a răspuns (pentru Sonia822):

Ba baiatule ba....cum sa nu stii asa ceva. Astea sunt pentru oameni mai "batrani" si cu experienta. Acolo e scoala laughing

| GdX a răspuns (pentru Sonia822):

Nu pleaca nicaieri contentul. Nu cred ca e nevoie sa descarci. Ca doar nu mergi pe strada si pui sa asculti in casti. Si daca ai fantezia de a asculta, intrii in aplicatia mobila si dai play. Apropo, la aplicatia mobila ii poti pune ce iconita vrei ca sa nu vada lumea ce ai acolo.winking

| TFL a răspuns:

Doar daca are cont, oricum le va mai accesa în timp de 4 5 ori spune-i sa nu isi faca griji happy

| TFL a răspuns (pentru GdX):

Era o chestie cu o lună gratuit la pornhub premium dar s-a dovedit a fi făcătură, am făcut cont si nimic

| TFL a răspuns (pentru RoCkKiD):

Are si optiunea de a se abona la modelele preferate e mai simplu asa

| GdX a răspuns (pentru TFL):

A fost gratuit in aprilie cand a fost stare de urgenta in toata europa.