| Psychomind a întrebat:

Întrebare pentru băieți ( e din plictiseală, dude ), cum preferați fetele? =o

Răspuns Câştigător
| ElHombre2000 a răspuns:

Desteapta,frumoasa,nu conteasza marimea sanilor sau a fundului sau a inaltimii.O fata pe care o placi nu o caracterizezi spunand,, Aia ne e buna".a o fata trebuie sa iti placa felul ei de a fi.Nu prea imi plac oamenii care soun despre o fata, aia e coapta"sau ceva de genul asta
.mie mi-ar place sa fie desteapta, frumoasa, si sa aiba simtul umorului.

36 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

La cuptor, rumenite, te rog laughing

| unknownn a răspuns:

Ude.
Capra.
?

| RAY a răspuns:

Bruneta, intre 1, 50 -1, 60, ochii capruii, fata ovala, sanii mici, sa fie hotarata in ce vrea atata imi doresc sa stie ca vrea un lucru, iar ca aspect fizic sa arate normal nu fotomodel dar nici mumia din egipt inviata special pentru mine, sa fie glumeata, rationala, seriosa, sincera bine ca asa ceva nu gasesc eu

| Elsiane a răspuns:

Ce întrebare... @MadScientist, nu crezi că vrei cam multe de la o fată?

| Psychomind explică (pentru Elsiane):

Marșbatting eyelashes! Dacă vreau să pun o asemenea întrebare, o pun!

| Elsiane a răspuns (pentru Psychomind):

Te rog să vorbești frumos. Eu te-am întrebat cumsecade. Știi, cu comportamentul ăsta (întrebarea mea de sus era doar una obișnuită) vei fii banat sau contul ți se va șterge.

| Psychomind explică (pentru Elsiane):

Vorbesc cum mă taie pe mine capul happy. Să mi se șteargă, ce contează?

| Elsiane a răspuns (pentru Psychomind):

Hm, dar nu pe site-ul ăsta, dragă. Vorbești cum vrei tu, înțeleg, dar și site-ul are niște drepturi, care tu nu le respecți.

| Psychomind explică (pentru Elsiane):

Și cu ce te deranjează pe tine, " dragă "?

| Vibrations a răspuns:

Pai, Dude, eu le prefer brunete, inalte, zvelte, sani mari, 90-60-90, 55 kg cel mult, sa vorbeasca fluent 5 limbi straine cel putin, sa fie absolvente de studii superioare, si sa aiba cel putin cifre cu 6 zero-uri in cont, si sa aiba simtul umorului. Nu vreau o tipa care nu stie sa lege 2 fraze... aaa, si sa stie sa gateasca bine.

| Psychomind explică (pentru Vibrations):

Na,nici n-ai pretenții.

| Edy_Matache_1989 a răspuns (pentru Vibrations):

Hai ca vrei cam multerolling on the floor)

| Auslesse a răspuns (pentru Psychomind):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Psychomind):

Mi-ai luat vorbele din taste.

| CariocaAlba a răspuns (pentru Vibrations):

Cam multe pretentii buddy. Tu arati ca un model CK de vrei un model de la Victoria's Angels? happy

| Vibrations a răspuns (pentru CariocaAlba):

Eu doar faceam o aluzie subtila la ce vrea o femeie de la un barbat. Acum o vezi din perspectiva unui barbat, Asa-i ca pare ridicol? Eh, uite asa ridicol pare si cand o femeie isi insiruie preferintele

| RAY a răspuns (pentru Vibrations):

Ce rost are sa stie sa vb ala 5 limbii daca aia nici romana nu stie? unele chiar sunt terminate mintal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Iar tu trebuie să fii un rocket-scientist cu creierul lui Einstein, să ai looks-urile lui Brad Pitt, să fii deţinătorul unei maşini le dernier cri şi să ai corpul lui Eugen Sandow. Şi simţul umorului lui Eddy Murphy.
Aaa, şi talentul gastronomic al lui Jamie Oliver.

| Vibrations a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu stii ce e aia sarcasm?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Dar tu, ştii?

| Vibrations a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, de-aia te intrebam pe tine ce e...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Ştiu că ai fost sarcastic.
Şi eu am fost, la rândul meu, sarcastică.
Amândoi am fost sarcastici.

Ne-am inţeles?

| Vibrations a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ne-am inteles... intr-un final.
Apropo, cine-i Eugen Sandow ala? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Frate, googăl-eşte-l.
Caută şi vei găsi.

| Vibrations a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, am facut-o. Acum nu mai am pofta de mancare. Du-te undeva cu sarcasmul tau laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vibrations):

Ha ha ha.
Cu plăcere, şi altădată.
Să-ţi fie de bine.

| aurora50scumpika a răspuns (pentru Vibrations):

Nu crezi ca vrei prea multe? mai ales cu 000-urile clar ca nu cauti o relatie bazata pe sentimente,,, si sincer iti spun e urat sa traiesti pe spatele unei fete, tu ca baiat....toti baietii de genu pari niste lasi..si nu au nicio sansa sa fie barbati adevarati vreodata...succes.

| Danutul22 a răspuns:

Brunete,ochi albastri

| DaDiSk a răspuns:

Eu nu vreau gagica sti vresurile alea de la parazitii?"Va imbracati ca niste pzde sa va place pzdele BAI NENE E O TARA DE LESBIENE!

| de2ed a răspuns:

Cu tatele mari

| Edy_Matache_1989 a răspuns:

Eu cel putin le prefer crude. Poate alti le vor condimentate. Sper ca ai inteles aluzia.

| Psychomind explică (pentru Edy_Matache_1989):

Nici vorbă, nu m-am prins!rolling on the floor))

| Edy_Matache_1989 a răspuns (pentru Psychomind):

Asta e...laughing))))

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Edy_Matache_1989):

Pe mine m-ai convins....ai un DA

| Psychomind explică (pentru Edy_Matache_1989):

IA LASĂ-MĂ CĂ M-AM PRINS! rolling on the floor)))))))))

| Nosferatus a răspuns:

Peii
eu vreau o fata care sa ma iubeasca si sa fie frumoasa( toate fetele sunt frumoase) SA NU MA MINTA