| IAMKENNETH a întrebat:

O intrebare pentru baieti : ce preferati, fetele virgine sau cele dezvirginate?

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma multumesc cu adoptia unei pisici mai tarziu asa nu o sa fiu singur in casa.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru mgtow):

Buna seara! Bun raspuns! laughing)

| mgtow a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Un animal de companie e o optiune buna pentru un pensionar care renunta la camion :p

| LittleShyDevil a răspuns (pentru mgtow):

Deci sa inteleg ca esti pensionar?thinking tongue

| Ofiintă a răspuns:

Uite, nu sunt baiat, dar un baiat care tine cu adevarat la o fata, prefera fata in sine. Unii care nu sunt nici pe departe genul asta de baiat, vor spune ca prefera fetele virgine pentru ca sa fie ei cei care au desfacut primii ambalajul.
Concluzia fiind urmatoarea, fetele nu sunt obiecte si nu exista preferinte de acest gen, ma rog sunt persoane care respecta traditiile crestine, dar asta este cu totul altceva!

| Doηηa a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat, acest aspect nu intra in discutie dupa parerea mea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fara indoaiala cele dezvirginate. nu m-am incurcat si nu ma voi incurca niciodata cu o virgina.

| HelpMeNow a răspuns:

Fetele virgine! Mai bine sa o dezvirginezi tu, sa te tina minte toata viata, decat sa fie dezvirginata de unu dinaintea ta happy

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Tu ce preferi? o masina noua sau una second hand?

| RAY a răspuns:

Pro virgine
vaginul find mai mic simnti mai multa placere
prima experienta conteaza mult intro relatie si e importanta pentru viitor
virginitatea e un semn de puritate in toate trditile lumii, vei avea respectul soacrei. baiatului, vei da dovada ca ai fost o fata cuminte
contra
virginitatea nu inseamna ca e fata cuminte
nu inseamna ca e sincera, serioasa
cand iubesti nu are importanta asta
vaginul se poate misora crescand experienta sexuala, cu cat vaginul creste cu atat baiatul nu va mai simnti de aia uni prefera unele mai tinere gandeste ca sexul conteaza mult deci una e sa faci cu o femeie de 30 activa sexual si alta e o femeie care face sex rar

eu unu prefer o fata sa fie serioasa si sincera, cred ca important nu e doar placerea barbateasca marea problema din prezent prin penetrare femeia nu simnte nimic dar barbatul da, cred ca placerea feminina conteaza

| lolium a răspuns (pentru RAY):

De ce ar trebui sa afle soacra si restul lumii detaliile unei nopti de dragoste?
e cam. ridicol

| RAY a răspuns (pentru lolium):

Erau doar pareri pro si contra

| Wøodenpints a răspuns:

Mi-e indiferent. Chiar nu cred că contează atât de mult dacă tipei i-au mai intrat sau nu alte mădulare în scorbura ei umedă.
Atâta timp cât e o tipă cu care mă înțeleg, faptul dacă mai e sau nu virgină devine un detaliu irelevant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii cand vad sange se excita. Plus ca nu mai conteaza daca e sau nu mai e virgina atata timp cat se f8te bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea înțeleg de unde pasiunea asta ușor sadică.
Vă simțiți excitați și dacă recoltați fetei sânge cu seringa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele virgine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fată, dar nu mă pot abține să nu îmi spun părerea.
Un băiat care nu ține doar la mândria lui nu va ține cont de asta. E ciudată pasiunea asta, să fie el primul, de parcă o controlează pe fată și e subjugată. Sau e chiar atât de prost la pat încât nu vrea să se prindă tipa?
Mi se pare o problemă să caute să aibă grijă la blândețe, la curățat sânge, la privit grimasa fetei de la durerea în sine. Găsesc asta sadic.
Găsesc ceva ce se practică în tradiția rromă, ceva necivilizat.
Dacă spune cineva de lărgime, să fim serioși, cât de mult a fost încercată femeia aia? Doar nu iei una prin care au fost vreo 100. E imposibil.
E fix treaba ei cu cine a făcut sex înainte de el. N-ar trebui să se țină cont. Acum e cu el, nu cu cel de dinainte. Singura problemă e cu transmiterea de boli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează. Eu oricum n-o să fac sex vreodată. E contrar religiei mele. happy

| Demonull a răspuns:

Fetele cu creier.
De ce ar conta atat de mult daca e virgina sau nu? de ce trebuie sa ne intereseze trecutul unei femei?
Ar trebui, fratii mei masculi, ca atunci cand spunem ca vrem o fata virgina sa ne gandim cate paturi am vizitat noi.ce pretentie sa mai avem?
Si sincer, am avut virgine pe mana si in afara de frica ei „daca ma doare, au curge sange, te rog sa fie usor"wtf sincer mi se ducea tot cheful.Prima experienta, da e plina de emotii pentru ea, si niciodata nu o sa se bucure cu adevarat de prima experienta..mai ales daca mai nimereste si un ghirtoi care nu stie decat sa se urce pe sa caute scorbura si dupa jos..sigur fata respectiva se va gandi de mai multe ori cand va fi vorba de a doua partida.
Dar na, cum dobitocii raman dobitoci, fetele au de suferit.( nu va umflati in pene exista si „dobitoace" ).

Am citit alte raspunsuri.Ma dezgusta..cati oameni inchisi la minte exista!

| Vi003 a răspuns:

Te cam joci cu preferintele baietilor!winking

| sayWhaaat a răspuns:

Fetele virgine bineinteles.

| annna69 a răspuns:

Cine a mai pomenit in ziua de azi fete virgine laughing)))?
la ce sa te mai chinui cu una virgina? mai bine iei una de-a gata, sa te faca fericit din prima

| IAMKENNETH explică (pentru annna69):

Pai eu am mai pomenit fete virgine. adica na am intre 16-19 ani si sunt inca virgina.

| annna69 a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Dar cat ai? 12?

| IAMKENNETH explică (pentru annna69):

Draga mea, daca la tine 12 se afla intre 16 si 19, ar trebui sa inveti din nou sa numeriwinking. am zis ' adica na, am.' nu 'n-am'winking

| annna69 a răspuns (pentru IAMKENNETH):

laughing) de°aia esti asa recalcitranta? ca esti nef°°°°a? laughing)))

| vladut91 a răspuns:

Tu cand duci apa la flori duci cu o sticla sparta (dezvirginate) sau cu una buna (virgine)?

| Giuvaer a răspuns:

E ca si cand ai manca seminte Nutline gata decojite.

| FaNa1337K a răspuns:

Normal ca virgina.

| illuminati122 a răspuns:

Virginele...

| florinsalam123456789 a răspuns:

O fata virgina